Õpilasesindus paneb RRK õpilased vahetundides liikuma ja koos tegutsema
RRK õpilasesinduse liikmed Mia, Marii ja Elery kutsusid ühel märtsikuu vahetunnil kokku 1.–3. klasside õpilased, et nendega üheskoos liikumismänge mängida.
🏃🏃♀️➡️🤸♀️🤸Osalejaid oli rohkesti ning põnevad tegevused pakkusid õpilastele palju rõõmu ja elevust. 😉
Sellised ühistegevused liidavad koolipere liikmeid, loovad ühtsustunnet ning toetavad sõbraliku ja hooliva koolikeskkonna kujunemist. 🤗
Oleme Liikuma Kutsuv kool, kus väärtustatakse aktiivset ja tervislikku eluviisi. 👍💪