Контакт

Фильтр

Все Администрация Kantselei Учителя Учебный совет Tugistruktuur Psühholoog Персонал Hoolekogu Õpilasesindus Kooli pidaja Hariduslik järelvalve

Должность
 
Администрация (10)

Martti Marksoo

Директор
+372 3223249
martti.marksoo@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel

Kadri Vahula

õppejuht
+372 3220316
kadri.vahula@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel

Reeli Rump

õppekorraldusjuht
+372 3223474
reeli.rump@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel

Kaie Kender

loodusõpetus
HEVKO
eesti keel ja kirjandus
+372 3220310
kaie.kender@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga

Время приема:

kokkuleppel

Ants Olev

IT-spetsialist
ants.olev@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel

Silja Miks

haridustehnoloog
silja.miks@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

8.d klassijuhataja

Время приема:

kokkuleppel

Ergo Kärmik

füüsika
haldusjuht
+372 5184354
ergo.karmik@rakvererk.ee


Anneli Hendla

sotsiaalpedagoog
+372 3220474
anneli.hendla@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel

Annela Floren

valikaine
sotsiaalpedagoog
+372 3223471
annela.floren@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

7.c klassijuhataja

Время приема:

kokkuleppel

Sirli Vahula

huvijuht
rütmika
+372 3220464
sirli.vahula@rakvererk.ee

Kantselei (1)

Elin Nurk

sekretär
322 3472
info@rakvererk.ee

Учителя (65)

Moonika Aruvainu

Менеджер по развитию
moonika.aruvainu@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

4.a klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Erika Bauer

klassiõpetaja
erika.bauer@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

3.a klassijuhataja

Время приема:

kokkuleppel

Katrin Berggren-Kirss

abiõpetaja
katrin.berggrenkirss@rakvererk.ee


Tiiu Ehasalu

eripedagoog
Менеджер по развитию
tiiu.ehasalu@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

5.d klassijuhataja

Время приема:

kokkuleppel

Hannes Eiber

füüsika
hannes.eiber@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga


Ursula Einmann

eesti keel ja kirjandus
ursula.einmann@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Annela Floren

valikaine
sotsiaalpedagoog
+372 3223471
annela.floren@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

7.c klassijuhataja

Время приема:

kokkuleppel

Kristel Floren-Pikhof

klassiõpetaja
kristel.florenpikhof@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

1.e klassijuhataja Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga


Ly Heinpalu

klassiõpetaja
eesti keel ja kirjandus
ly.heinpalu@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

6.d klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Kristina Holst

abiõpetaja
kristina.holst@rakvererk.ee


Kadi Inno

käsitöö, kodundus
keemia
kadi.inno@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

8.c klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Mikk Joorits

kehaline kasvatus
mikk.joorits@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Mairi Juuro-Gulin

klassiõpetaja
mairi.juurogulin@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

1.d klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Hilja Järv

asendusõpetaja
hilja.jarv@rakvererk.ee


Kairi Järve

История
kairi.jarve@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

7.b klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Eve Kallaste

Менеджер по развитию
eve.kallaste@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Ruth Kapper

klassiõpetaja
ruth.kapper@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

1.a klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga


Annika Kasikov

vene keel
annika.kasikov@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

4.b klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Kaie Kender

loodusõpetus
HEVKO
eesti keel ja kirjandus
+372 3220310
kaie.kender@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga

Время приема:

kokkuleppel

Martin Kink

Töö- ja tehnoloogiakeskuse juhataja
martinkink@rakverevk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Tiina Kippel

muusikaõpetus
tiina.kippel@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Kaja Kirss

vene keel
kaja.kirss@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Liisi Klaos

muusikaõpetus
liisi.klaos@rakvererk.ee

Время приема:

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga

Alina Kleimonova

klassiõpetaja
alina.kleimonova@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

2.u klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Elle Kohal

История
elle.kohal@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

8.b klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Argo Kongi

Советник обучения
argo.kongi@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

7.a klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Aire Kriisa

bioloogia
loodusõpetus
aire.kriisa@rakvererk.ee

Время приема:

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga

Kelli Kruusma

klassiõpetaja
kelli.kruusma@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

3.b klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Liivi Kulli

inglise keel, saksa keel
liivi.kulli@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Hele Kuul

inimeseõpetus
Советник обучения
hele.kuul@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

6.a klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Tiina Kärmik

Советник обучения
tiina.karmik@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Liis Kärmik

Советник обучения
liis.karmik@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

4.c klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Tiiu Leet

eesti keel ja kirjandus
tiiu.leet@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Ruth Lehtla

klassiõpetaja
ruth.lehtla@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

1.b klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Lii Liiskmann

klassiõpetaja
lii.liiskmann@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

3.c klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Kairit Lillepuu

õpetajate esindaja
Менеджер по развитию
kairit.lillepuu@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

9.a klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Kadri Marksoo

geograafia
loodusõpetus
kadri.marksoo@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

6.b klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Mari-Liis Naan

klassiõpetaja
mariliis.naan@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

2.a klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Kristine Noodla

kehaline kasvatus
kristine.noodla@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Kaire Pajanen

klassiõpetaja
kaire.pajanen@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

2.b klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Liivo Raudver

Менеджер по развитию
liivo.raudver@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Triin Pajo

karjääriõpetus
valikaine
triin.pajo@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Tuulikki Raudver

Советник обучения
tuulikki.raudver@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

9.c klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Heidi Reisi

kunstiõpetus
heidi.reisi@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Katrin Remiküll

eesti keel ja kirjandus
katrin.remikyll@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

5.c klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Kadri Remmet

eesti keel ja kirjandus
kadri.remmet@rakvererk.ee


Vivika Saare

valikaine
Менеджер по развитию
vivika.saare@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

5.b klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised eelneval kokkuleppel


Tiina Sirelpuu

bioloogia
loodusõpetus
tiina.sirelpuu@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Karin Sirgmets

Советник обучения
karin.sirgmets@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

9.b klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised eelneval kokkuleppel


Piret Steinberg

inglise keel, saksa keel
piret.steinberg@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

6.c klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised eelneval kokkuleppel


Sirle Taaksalu

klassiõpetaja
sirle.taaksalu@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

2.d klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised eelneval kokkuleppel


Riina Rannula

abiõpetaja
käsitöö, kodundus
kunstiõpetus
riina.rannula@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Sigrid Tiikjärv

kehaline kasvatus
sigrid.tiikjarv@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Helle Tuhkla

kehaline kasvatus
helle.tuhkla@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Hanna Tulp

klassiõpetaja
hanna.tulp@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

2.c klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised eelneval kokkuleppel


Lia Valdek

vene keel
lia.valdek@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Eve Veelaid

käsitöö, kodundus
eve.veelaid@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Andres Veermäe

kehaline kasvatus
andres.veermae@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Anu Veldre

klassiõpetaja
anu.veldre@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

3.d klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised eelneval kokkuleppel


Elo Üleoja

muusikaõpetus, koorilaul
elo.yleoja@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Sirli Vahula

huvijuht
rütmika
+372 3220464
sirli.vahula@rakvererk.ee


Karmen Ottep

klassiõpetaja
karmen.ottep@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

1.c klassijuhataja

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga


Hannes Eiber

füüsika
hannes.eiber@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga


Merje Sirelpuu

abiõpetaja
merje.sirelpuu@rakvererk.ee


Ergo Kärmik

füüsika
haldusjuht
+372 5184354
ergo.karmik@rakvererk.ee

Учебный совет (1)

Leevi Lippasaar

kooliõde
322 0317
53468530
leevi.lippasaar@rakvererk.ee

Tugistruktuur (9)

Kaie Kender

loodusõpetus
HEVKO
eesti keel ja kirjandus
+372 3220310
kaie.kender@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel õpetajaga

Время приема:

kokkuleppel

Anneli Hendla

sotsiaalpedagoog
+372 3220474
anneli.hendla@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel

Annela Floren

valikaine
sotsiaalpedagoog
+372 3223471
annela.floren@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

7.c klassijuhataja

Время приема:

kokkuleppel

Tiiu Ehasalu

eripedagoog
Менеджер по развитию
tiiu.ehasalu@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

5.d klassijuhataja

Время приема:

kokkuleppel

Ave Oppo

eripedagoog
ave.oppo@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel

Merje Sirelpuu

abiõpetaja
merje.sirelpuu@rakvererk.ee


Kristina Holst

abiõpetaja
kristina.holst@rakvererk.ee


Katrin Berggren-Kirss

abiõpetaja
katrin.berggrenkirss@rakvererk.ee


Riina Rannula

abiõpetaja
käsitöö, kodundus
kunstiõpetus
riina.rannula@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel

Psühholoog (1)

Sandra Kaasik

psühholoog
sandra.kaasik@rakvererk.ee

Персонал (7)

Elin Nurk

sekretär
322 3472
info@rakvererk.ee


Sirli Vahula

huvijuht
rütmika
+372 3220464
sirli.vahula@rakvererk.ee


Ulvi Selezov

raamatukoguhoidja
+372 3243717
ulvi.selezov@rakvererk.ee


Riina Rannula

abiõpetaja
käsitöö, kodundus
kunstiõpetus
riina.rannula@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel


Ants Olev

IT-spetsialist
ants.olev@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel

Silja Miks

haridustehnoloog
silja.miks@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

8.d klassijuhataja

Время приема:

kokkuleppel

Ave Oppo

eripedagoog
ave.oppo@rakvererk.ee

Время приема:

kokkuleppel
Hoolekogu (9)

Erkki Leek

esimees
erkki.leek@rakvere.ee


Margus Kalda

aseesimees
lastevanemate esindaja
mkalda@gmail.com


Robert Salep

lastevanemate esindaja
robert.salep@gmail.com


Külli Hallik-Vilu

vilistlaste esindaja
kylli.hallik@gmail.com


Erika Bauer

volikogu esindaja
erika.bauer@rakvererk.ee


Laur Kaljuvee

koolipidaja esindaja
laur.kaljuvee@gmail.com


Lisandra Mänd

õpilasesinduse esindaja
lisandra.mand@rakvererk.ee


Kuno Rooba

toetava organisatsiooni esindaja
kuno.rooba@rak.ee


Kairit Lillepuu

õpetajate esindaja
Менеджер по развитию
kairit.lillepuu@rakvererk.ee

Lisainformatsioon: 

9.a klassijuhataja

 

Konsultatsioonid ja järelevastamised kokkuleppel

Kooli pidaja (1)

Jane Palu

Rakvere Linnavalitsuse haridusspetsialist
32 22336
jane.palu@rakvere.ee

Свяжитесь с нами

CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.